‎* Nobody can destroy your dreams ! *

Silvestrovská noc -jednorázovka

16. ledna 2012 v 20:13 | Allie |  Dramione stories
Háá tak tu máme povídku ...mojí tedy už 2 .:P
Je taková divná ..na to vás musím upozornit ! :P


Mladý zrzavý mladík seděl ve společence na pohovce kolem hořícího krbu.Díval se kolem sebe ,byl silvestr a dnešní den chtěl strávit s dívkou ,kterou miluje.
"Ahoj" to se připlížila jeho holka hnědovlasá ,chytrá dívka.Chlapec se podíval na její zářící úsměv ,na její dokonalé zuby ,na to jak je dokonalá přesto ne tak dokonalá pro něj."Mio měli bysme si promluvit"Odhodlal se na ní promluvit."Jasně "Ušklíbla se na něj ."O čem ? " Zeptala se ho se zájmem.
"No.." Na chvíli nastalo trapné ticho ,to už začalo Hermioně docházet ,že něco není v pořádku ."Mám někoho jiného" Až teď si uvědomil co ,tedy hlavně jak jí to řekl.Najednou ho napadlo tisíc lepších vět ,ale on si vybral tohle.
"Cože?!? " Do dívenčiných očí se nahrnuli slzy."Mio ,omlouvám se ,nevěděl jsem co říct " Podíval se jí přímo do jejích kaštanově hnědých očí a přitom dostal zvláštní pocit v žaludku."Snad zůstaneme př..." Nestačil to do říct,to se do toho vložila Hermiona ."Neopovažuj se říct slovo přátelé,a chci vědět kdo?S kým chodíš ?!? Myslím ,že si to zasloužím vědět! "
"Já...chodím s Levandulí " Podíval se na ní omluvně.
"Cože ?!? " Vyjela na něj ostře "S tou nafoukanou ,tupou ,ošklivou....,No nic já jdu "Oznámila mu ,nejspíše proto ,že se ve dveřích objevila Levandule a začala vyřvávat slovo Lonánku na ,které byla Mione háklivá.
Hermiona vyběhla portrétem na schodiště,ani se nedívala kam běží,slzy jí úplně zaslepily .
Najednou se objevila před známou komnatou,před komnatou nejvyšší potřeby.
Nad ničím nepřemýšlela prostě vešla dovnitř kde spatřila hromady polštářů,kapesníky,a čokoládu.
Sedla si na jeden tyrkysový polštářek a opřela se o zeď.Přemýšlela nad tím vším a začala brečet.Prostě to neovládla.Navíc je sama na silvestrovskou noc.Dostala kopačky na silvestrovskou noc.Tohle byl její nejhorší den .
Byla tam přibližně už asi 3 hodiny když jí napadlo,že jí Ginn a Harry budou hledat.To jí velkou hlavu nedělalo.
Lehla si a doufala,že se probudí až za dlouho,nebo radši vůbec.

Po probuzení se strhnutím probudila a zkoušela si vzpomenout co se to vlastně stalo .Porohlédla se po tmavé místnosti ,která byla osvětlená pouze jednou lampou u dveří.Začala si urovnávat její neposlušné vlasy ,prostě nedávala pozor,protože jinak by si nejspíše všimla nově příchozího člověka v koomnatě.
"Ahoj..." Zaznělo kousek od ní.Hermiona by tohle opravdu nečekala ,proto se trhnutím probudila ze svých myšlenek a podívala se na něj "Co tu děláš Malfoyi ?!?,Neměl by jsi si užívat na oslavě ve Velké Síni ?!? "Řekla sarkasticky.
"Vlastně ,někoho jsem hledal " Usmál se na ní ."Proč mi to říkáš? Pokud sis nevšiml tak tady nikdo koho by jsi hledal není,takže Čau " sykla na něj .
"Víš hledal jsem tebe" Oznámil jí a sedl si vedle ní ."Chtěl jsem si s tebou promluvit mezi čtyřma očima ,ale chodila jsi s tím tupcem....s Weasleym.
"Co jsi se mnou chtěl probrat ? " Zeptala se ,ale už na ní šlo viddět ,že má lepší náladu.
"Vždycky jsi se mi líbila,uvědomil jsem si to už ve 4. ročníku ...tehdy kdy tě potopili do jezera.Vždycky když jsem ti nadával říkal jsem ti vlastně jak moc se mi líbíš,jak moc pro mě znamenáš,jak jsi krásná ,ale byl jsem zbabělec a tak jsem ti nic neřekl.Až dnes když jsem se dozvěděl ,že už spolu nejste.Tak jsem se odhodlal.Hledal jsem tě dlouho až později mě napadlo co kdyby jsi byla na místě kde bývám tak často já..a ty jsi tady "Usmál se na ní"
Pokud bysme hned teď vyrazili tak stihneme oslavu ve velké síni "Ušklíbl se na ní"
"Ale já nemám šaty "Podívala se na něj smutně.
"Podívej se za sebe " Řekl a jeho pohled zklouzl někam dozadu do rohu,vzadu na parapetu byli sněhově bílé šaty.
Hermiona si je oblékla a společně vyrazili do velké síně......
----------------------------Konec ----------:P :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Moníí♥ Moníí♥ | Web | 19. ledna 2012 v 16:18 | Reagovat

Já pořádně nevíím ale nejspíš do Vizovic (Kosmetičku) nebo do Zlína na pedagogickou :) A kam ty?

2 Shaak Tinie Shaak Tinie | Web | 19. ledna 2012 v 17:10 | Reagovat

Jo, ta laser game byla fakt zážitek..:D Známky fakt moc dobrý nemám, 4 z matiky a fyziky, 3 z chemie, biologie, ruštiny a těláku! :D hrůza! :X :X :D co máš ty? :)

3 Moníí♥ Moníí♥ | Web | 19. ledna 2012 v 17:25 | Reagovat

Tak hodně štěstí ať se dostaneš na tu školu kde nejvííc chceš :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama